0

Dostępne formy płatności

  • Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym lub przesłaniu skanu potwierdzenia przelewu zamówienie jest wysyłane w ciągu 3 dni roboczych.

Przelewu prosimy dokonywać na konto nr: 

94 1750 0012 0000 0000 3788 8745

Prowadzone przez Raiffeisen POLBANK,

Którego właścicielem jest:
Ceramikarnia Pracownia Ceramiki i Porcelany
Urszula Stachurska 
Majscowa 35, 38-220 Dębowiec

  • Za Pobraniem 

Wybierając tą formę płatności musimy doliczyć do kosztów wysyłki 5 zł, za zamówienie zapłacimy u kuriera DPD, na Poczcie lub w Paczkomacie 
Płatność elektroniczna PayU

Bezpieczny i szybki sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem systemu płatności. Nasz sklep obsługuje PayU. 

  • Płatność gotówką 

Płatność przy odbiorze osobistym w pracowni w siedzibie Ceramikarni.

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestuje w obszary wiejskie"

Operacja pn. "Utworzenie działalności gospodarczej pod nazwą 'Ceramikarnia' poprzez dostosowanie lokalu oraz zakup niezbędnego wyposażenia." mająca na celu: Rozwój przedsiębiorczości na obszarze LGD Nowa Galicja oraz uzyskanie źródła dochodów przez Wnioskodawcę poprzez podjęcie działalności gospodarczej pn. "Ceramikarnia", a także wspieranie działalności artystycznej, kulturalnej i edukacyjnej realizowana jest ze środków Europejskich w ramach Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.