0

O kolorach

Ceramikę charakteryzuje w zasadzie nieskończona paleta kolorystyczna, szeroki wybór możliwości, który często przeprawia o zawrót głowy.

Wykonujemy kafelki i dekory z błyszczącym, matowym i satynowym szkliwem. Posiadamy również w ofercie szkliwa metaliczne, transparentne, kryjące lub efektowne. Pracujemy na glinach białych, beżowych, czerwonych, czekoladowych, antracytowych i czarnych.

 Radzimy, aby w formularzu Skomponuj kafle wybrać kolor lub kolory podstawowe, a następnie opisać nasze oczekiwania wobec kolorystyki. W odpowiedzi zwrotnej przekażemy nasze propozycje na podstawie wyboru i opisu klienta. Taka metoda pozwoli nam na podstawie naszej wiedzy i zdobytego doświadczenia w pracy z kafelkami zaproponować ciekawą ofertę i szeroką gamę kolorystyczną. Po wstępnej selekcji kolorów w ofercie, w kolejnym kroku zaproponujemy kilka próbek kolorystycznych w formie małych płyteczek. Ponieważ walory szkliwa najlepiej ocenić na żywo.

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestuje w obszary wiejskie"

Operacja pn. "Utworzenie działalności gospodarczej pod nazwą 'Ceramikarnia' poprzez dostosowanie lokalu oraz zakup niezbędnego wyposażenia." mająca na celu: Rozwój przedsiębiorczości na obszarze LGD Nowa Galicja oraz uzyskanie źródła dochodów przez Wnioskodawcę poprzez podjęcie działalności gospodarczej pn. "Ceramikarnia", a także wspieranie działalności artystycznej, kulturalnej i edukacyjnej realizowana jest ze środków Europejskich w ramach Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.