0

Kafle

Pierwszym dużym zleceniem dla naszej pracowni było wykonanie kafli na podstawie stuletnich kafelków z kamienicy w Krakowie. Tak się zaczęła nasza kaflarska przygoda, która trwa i rozwija się do dziś. Ciągle pracujemy nad nowymi formami i kolorami, szukamy inspiracji w naturze. 

Proponujemy kafelki zarówno do wnętrz tradycyjnych, rustykalnych jak i do nowoczesnych i z charakterem. 

W ofercie Ceramikarni dostępnych jest kilkanaście kształtów płytek, dodatkowo możemy wykonać kafelki według pomysłu klienta. Nasze kafle można łączyć z płytkami fabrycznymi, wprowadzając je np. jako dekor. Wachlarz możliwości jest ogromny i zależy od fantazji i potrzeb klienta.

Kafelki są wykonywane w 100 % ręcznie, każdy z nich przechodzi kilkanaście razy przez ręce ceramika. Ręczny proces produkcji gwarantuje niepowtarzalność każdej płytki. Prócz walorów estetycznych są w pełni użytkowe, charakteryzują się bardzo niską nasiąkliwością i wysoką odpornością na ścieranie.

Zdobiąc powierzchnie kafli, odbijamy różne faktury, rośliny, stosujemy szkliwa efektowne, transparentne, kryjące, matowe…robimy wszystko by zachwycać naszych klientów. 
Szczegółowy opis produkcji w zakładce o kaflach i o kolorach. W przypadku chęci wysłania zapytania o kafelki prosimy o zapoznanie się z ofertą i skorzystanie z formularza Skomponuj kafle.

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestuje w obszary wiejskie"

Operacja pn. "Utworzenie działalności gospodarczej pod nazwą 'Ceramikarnia' poprzez dostosowanie lokalu oraz zakup niezbędnego wyposażenia." mająca na celu: Rozwój przedsiębiorczości na obszarze LGD Nowa Galicja oraz uzyskanie źródła dochodów przez Wnioskodawcę poprzez podjęcie działalności gospodarczej pn. "Ceramikarnia", a także wspieranie działalności artystycznej, kulturalnej i edukacyjnej realizowana jest ze środków Europejskich w ramach Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.