0

Współpraca

Dysponujemy świetnie wyposażoną pracownią ceramiczną, wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów, zrealizujemy indywidualne zamówienia na ceramikę dekoracyjną i użytkową. Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy potrzebują pięknej ceramiki w swoich domach i firmach. Z chęcią nawiążemy stałą współpracę.

Instytucje, firmy, szkoły, domy kultury, gospodarstwa agroturystyczne

Przeprowadzimy warsztaty ceramiczne, artystyczne dla dzieci i dorosłych w własnej pracowni lub dojazdowe w siedzibie klienta, szkole, ośrodku kultury czy w ogródku. Zapewniamy wszystkie materiały i końcowy wypał prac uczestników warsztatów.  Posiadamy kompetencje i doświadczenie w pracy z dziećmi. Oferujemy zajęcia tematyczne, okazjonalne  i cykliczne, ofertę dopasujemy do potrzeb klientów i uczestników zajęć.

Restauracje i kawiarnie

Wykonamy oryginalne naczynia dla restauracji i kawiarni, wzbogacimy wnętrze o dekoracje ceramiczne, nasze produkty wyróżnią wnętrza lokali i dodadzą smaku serwowanym potrawom.

Projektantów wnętrz

Oferujemy wysokiej jakości ręcznie robione kafelki i dekory ścienne, oferujemy ceramiczne elementy wystroju wnętrz, dostarczymy próbniki kolorystyczne dla klientów.

Sklepy z rękodziełem i pamiątkami

Wytwarzamy ceramikę pamiątkową, okolicznościową, wzbogacimy ofertę sklepów o nasze autorskie produkty, lub wykonamy według projektu klienta.

Kwiaciarnie, dekoratorzy wesel

Posiadamy w ofercie doniczki, wazony, dekoracje do bukietów, drobne upominki dla gości weselnych.

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestuje w obszary wiejskie"

Operacja pn. "Utworzenie działalności gospodarczej pod nazwą 'Ceramikarnia' poprzez dostosowanie lokalu oraz zakup niezbędnego wyposażenia." mająca na celu: Rozwój przedsiębiorczości na obszarze LGD Nowa Galicja oraz uzyskanie źródła dochodów przez Wnioskodawcę poprzez podjęcie działalności gospodarczej pn. "Ceramikarnia", a także wspieranie działalności artystycznej, kulturalnej i edukacyjnej realizowana jest ze środków Europejskich w ramach Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.